e nehty logo

NABÍDKA SPOLUPRÁCE

Jak se k nám připojit?

Staňte se distributorem nehtových výrobků e-nehty.cz a začněte využívat všech finančních výhod, které firma e-nehty svým distributorům poskytuje. Začněte být finančně nezávislí. A nebo si prostě jen levně nakupte.

Registrace je bez poplatku a objednávky v naprosto libovolné výši. Smlouva Vás k ničemu nezavazuje, prostě když chcete prodáváte, když ne, tak jste jen uživatel. Pro zahájení spolupráce není nutný živnostenský list . Možnost spolupráce je již po dosažení věku 15-ti let, takže spolupracovat při prodeji těchto výrobků mohou již i studenti, pro které to může být zajímavé finanční přilepšení k jejich studiu. Spolupráce je možná jak pro fyzické, tak pro právnické osoby.

Záleží jen a jen na Vás, jak moc budete aktivní a kolik si budete chtít vydělávat. Spolupráce je vhodná pro kohokoliv, kdo by měl zájem. Prodejem výrobků si můžete přivydělávat, nebo být jen zákazníkem. Vše je jen na Vás. Stačí se zaregistrovavat na naše stránky www.e-nehty.cz a ihned s první objednávkou získáte slevu 30% na výrobky nehtových produktů + tričko e-nehty.cz

Spolupráce je vhodná pro všechny, jak zaměstnance, tak pro fyzické i právnické osoby.

Slevy a provizní systém

Slevu 30% máte na každou objednávku. Za Vaši spolupráci Vám nabízíme také provize z objednávek, které obdržíte každý měsíc, po součtu Vašich objednávek.

Pokud Vaše objednávky v měsíci budou činit s DPH:

0-3000kč  provize 10%

3000Kč - 5000Kč provize 20%

5000Kč  - 10000Kč provize 30%

Potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na infoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Těšíme se na spolupráci

e-nehty.cz