ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR MICROSILVER

microsilver otazky 

Co je MICROSILVER PLUS BG™?

MICROSILVER PLUS obsahuje nanoporézní stříbro (stříbrný prášek, velikost částic cca 11,6 μm) s houbovitou povrchovou strukturou (viditelná pod elektronovým mikroskopem). Má silně antimikrobiologicky aktivní povrch, jehož účinek se v produktech série MICROSILVER PLUS poprvé využívá ke kosmetickým účelům.

Co je úkolem MICROSILVER PLUS?

MICROSILVER PLUS odstraňuje škodlivé mikroorganismy vyskytující se na pokožce (např. bakterie, viry, houby, kvasinky), které mají u kožních lézí a na podrážděné pokožce nejlepší podmínky k růstu (silné rozmnožení). Účinek MICROSILVER PLUS se zakládá na narušení a ovlivnění enzymaticky řízených funkcí látkové výměny buněčné membrány mikroorganismů. Regenerační procesy, které jsou za normálních okolností pokožce vlastní, jsou díky MICROSILVER na podrážděné nebo namáhané kůži aktivně podpořeny.

Jak MICROSILVER PLUS ničí mikroorganismy na pokožce?

Velká houbovitá struktura MICROSILVER PLUS umožňuje velký absorpční/resorpční kontakt s mikroorganismy. Z kovového mikrostříbra (MICROSILVER PLUS BGTM) jsou při tom permanentně vydávány ionty stříbra, které napadají přímo buněčnou stěnu mikroorganismů, znemožňují jejich buněčné dělení a brání tak jejich dalšímu množení.

Co se děje s pokožkou při použití MICROSILVER PLUS?

Pokožka zbavená mikroorganismů regeneruje a obraz pokožky se normalizuje. Brzy vypadá jemnější, pravidelná a opět hebká. Při pravidelném použití MICROSILVER PLUS BGTM zůstává pokožka hezká, uvolněná a svěží.

Jak účinkuje komplex účinných látek ze zinkoxidu a dexpanthenolu v produktech MICROSILVER PLUS?

Kombinace zinkoxidu a dexpanthenolu podporuje uzdravovací procesy poranění na pokožce. Pokožka se snáze zotaví, vypadá udržovaná, měkká a hebká.

Jak se vyrábí MICROSILVER PLUS?

Po dlouholetém vývoji zaměřeném na výrobu nejjemněji rozloženého stříbrného kovu (zvětšení povrchu mikronizovaných částic) se dnes mohou dávno známé vlastnosti ušlechtilého kovu stříbra cíleně a optimálně využít také v kosmetice. Z vysoce čistého stříbrného drátu se pod vakuem a silným proudem vymršťují jednotlivé atomy stříbra, které se poté vzájemně spojují v komplexy stříbra až s 20 atomy (mikročástice) s nepravidelnou strukturou. Mnoho z těchto jednotek následně tvoří houbovitou volnou strukturu, která je vidět pod elektronovým mikroskopem. Meziprostory mezi mikročásticemi jsou tak malé, že je zde možné skutečně hovořit o nanoporézním materiálu. Vznikající šedý stříbrný prášek je velmi čistý a nevykazuje stopy jiných rušivých kovů.

Proč se rozhodnout pro nanoporézní stříbro?

V mnoha konkurenčních produktech se používá koloidní stříbro (stříbrná disperze, stříbrné soli, stříbrné proteiny). Naše nanoporézní stříbro s houbovitou povrchovou strukturou a neměnnou velikostí částic reaguje výlučně pouze na povrchu kůže. Na rozdíl od chemických sloučenin stříbra (stříbrné soli), které se částečně využívají pro stejné účely, nanoporézní stříbro nevykazuje žádné vedlejší účinky.

Pro jakou pokožku je MICROSILVER PLUS vhodný?

Tyto produkty jsou zásadně vhodné pro každou pokožku, zejména pro:
- namáhanou, suchou a šupinatou pleť
- nečistou pleť

Jak dlouhou mohu MICROSILVER PLUS používat?

Jakmile se stav pokožky aplikací MICROSILVER PLUS stabilizuje, popř. normalizuje, můžete bez omezení používat jakékoli LR-produkty. Obzvláště Vám doporučujeme Aloe Vera Spray „první pomoci“ a Aloe Vera Koncentrát ve spojení s Jemným pleťovým krémem nebo Krémem s propolisem.

Jedinečné produkty Microsilver Plus výhodně zakoupíte v našem internetovém obchodě LR-Health-Beauty.eu